Ми прагнемо миру, тому що знаємо: мир — це той клімат, в якому може існувати свобода
Дуайт Девід Ейзенхауер, американський військовий і державний діяч, 34-й Президент США

Реконструкція київського зоопарку продовжиться в 2021 році, - Кличко

5 грудня, 2020 - 10:29
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Реконструкцію київського зоопарку продовжать наступного року.

Як передає Інтерфакс-Україна, про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Незважаючи на те, яким складним був цей рік, роботи з оновлення столичного зоопарку тривали. Ми завершили першу чергу реконструкції. Оновили і зробили дуже гарною вхідну групу до зоопарку. І приступили до наступної черги реконструкції. Завдяки тому, що зоопарк став привабливішим і зручнішим, збільшилась кількість його відвідувачів. Навіть, під час пандемії. Коли критично зменшилося число туристів у Київ", - сказав Кличко.

За його словами, в 2020 році зоопарк уже відвідали 532 тис. осіб, що на 130 тис. більше, ніж у 2019 році.

"Зазначу, що цього року в зоопарку з’явилося чимале поповнення. – У 33-ох видів тварин, зокрема й рідкісних, народилося потомство. Завдяки позитивним змінам, зокрема і щодо умов утримання тварин, київський зоопарк відновив співпрацю з Європейською асоціацією зоопарків та акваріумів, з якої його виключили в 2007 році. Та продовжує співробітництво з іншими міжнародними організаціями", - повідомив мер столиці.

Кличко зазначив, що цієї зими, в зв'язку з протиепідемічними заходами, зоопарк працюватиме в режимі парку з можливістю огляду тварин у вольєрах під відкритим небом. Зимові приміщення зараз закриті для відвідувачів.

"Цього року ми збудували і відкрили на території зоопарку і новий сучасний паркінг на 435 авто. Тільки за 2 останніх місяці послугами Зоопаркінгу скористалися понад 10 тисяч автовласників. В основному – відвідувачів зоопарку", - зазначив Кличко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ