Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Росія розгортає нову шпигунську мережу в Британії, - Daily Mail

6 січня, 2019 - 17:10
Фото з відкритих джерел

Російська Федерація намагається створити в Британії нову шпигунську мережу після викриття підозрюваних у хімічній атаці у Солсбері.

Про це повідомляє Daily Mail.

Повідомляється, що розвідувальні сили Британії стурбовані спробами Росії відновити позиції в країні. Зокрема, місцеві чиновники впевнені, що Головне розвідувальне управління Генштабу РФ ліквідували після провалу отруєння Сергія Скрипаля в Солсбері, а шпигунські операції тепер очолює Служба зовнішньої розвідки (СЗР).

Також у британській розвідці ростуть побоювання про те, що СЗР представляє більшу загрозу через більш високий професіоналізм її співробітників. Як відзначило одне з високопоставлених джерел, Лондон побоюється того, чого не знає про СЗР.

"Якщо Москва зараз виділяє більше ресурсів для СЗР і більше свободи для роботи у Великобританії, що, як ми вважаємо, відбувається на сьогодні, то це викликає набагато більшу стурбованість, оскільки вони більш професійні", - зазначило джерело.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ