Гарантією справжньої демократичності майбутнього ладу в українській державі є, в першу чергу, широко народний характер українського руху, його безприкладна ідейність.
Роман Шухевич, український політичний і державний діяч, військовик

Президент доручив СБУ перевірити інформацію про ввезення в Україну контрабандою вакцини від COVID-19

6 січня, 2021 - 18:49
Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський доручив правоохоронцям терміново перевірити інформацію про нібито ввезення в країну контрабандою вакцини від COVID-19.

"Доручив Службі безпеки та іншим правоохоронним органам негайно перевірити інформацію про нібито ввезення в Україну контрабандою вакцини від коронавірусу. Якщо хтось справді додумався таємно та з порушенням закону ввезти вакцину для продажу, реакція має бути максимально жорсткою", - написав президент у своєму Telegram-каналі.

Зеленський також знову наголосив, що держава має чіткий план вакцинації: першими щеплення отримають люди з груп ризику і ті, хто на передовій у боротьбі з COVID-19.

"За контрабанду і контрафакт має бути покарання", - заявив глава держави.

Як повідомлялося, за інформацією бізнесмена Бродського, партію вакцини Pfizer було таємно завезено в Україну чартерним бортом 29 або 30 грудня 2020 року. Він припустив, що вакцину, найімовірніше без розмитнення, пронесли через Зал офіційних делегацій, "прикриваючись паспортом якогось народного депутата".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ