Завдяки історичній пам’яті людина стає особистістю, народ — нацією, країна — державою
Михайло Грушевський, професор історії, організатор української науки, політичний діяч і публіцист

Тернопіль відмовився посилювати карантин з 8 січня

6 січня, 2021 - 18:17
Фото: facebook/Nadal Sergij

Тернопільська міська рада не буде посилювати карантин в місті з 8 січня. У міськраді вважають, що для цього нема потреби.

Відповідне рішення ухвалила 6 січня місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає прес-служба Тернопільської міськради.

Як зазначили місцеві влади, протягом останніх днів у Тернополі не спостерігається зростання захворюваності COVID-19. При цьому знижується кількість інфікованих жителів, госпіталізацій, а також захворювань серед дітей і працівників навчальних закладів.

"Враховуючи це, комісія прийняла рішення не погіршувати з 8 січня карантин і не вводити ніяких додаткових обмежень на території Тернопільської громади. Будуть діяти тільки ті протиепідемічні заходи, які були прийняті раніше", - заявив мер Тернополя Сергій Надал.

Він додав, що з 11 січня у всіх тернопільських школах продовжиться навчання.

"Учні молодших класів будуть відвідувати уроки в звичайному режимі, а школярі 5-11 класів - відповідно до змішаної форми навчання. Рекомендуємо також суб'єктам господарювання не припиняти свою підприємницьку діяльність з 8 січня, а продовжувати працювати в звичайному режимі", - додав міський голова.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ