…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

Зеленський привітав християн східного обряду з Різдвом

6 січня, 2021 - 20:07
Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський привітав християн східного обряду з Різдвом Христовим.

"Я щиро вітаю мільйони українських родин зі святом Різдва Христового - символом непереможності добра й милосердя людської душі. Традиційно ми відзначаємо Різдво вдома, у сімейному колі. І не існує кращого дня, аби порозумітися між собою, помиритися з тим, кого образив, та пробачити всім, хто образив тебе. Нехай радість і тепло цього свята об'єднають нашу країну, бо всі ми разом - велика єдина українська сім'я", - йдеться у вітанні президента, оприлюдненому на сайті глави держави.

Зеленський зазначив, що цього року Різдво особливе, оскільки традиційні колядки мають бути тепер ще й безпечними для здоров'я людей.

"Я бажаю всім веселого Різдва! Бажаю всім щастя, успіху, достатку та, звичайно, міцного-міцного здоров'я. Щоб відчувати аромат і смак запашної куті та всіх дванадцяти страв на столі! Бережіть себе, свої родини та нашу Україну!", - побажав президент.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ