Глава Міністерства оборони України Андрій Таран заявив, що перший етап реформування Збройних сил суттєво наблизив їх до набуття взаємосумісності з НАТО. У рамках реформи було створено нові органи військового управління.
Про це повідомляє прес-служба Міноборони.
Йдеться про такі органи:
Командування об’єднаних сил,
Командування медичних сил,
Командування сил підтримки,
Командування військ зв’язку та кібернетичної безпеки.
"Ці заходи стали завершенням першого етапу реформування Збройних Сил України в рамках оборонної реформи та дали старт перетворенням відповідно до принципів і підходів НАТО", - вказано у повідомленні.
Таран зазначив, що зараз триває процес правового врегулювання розмежування обов’язків між МОУ та Генеральним штабом відповідно до типових демократичних принципів.
"Міністерство оборони України має формувати політику, тоді як Генеральний штаб - відповідати за її реалізацію та звітувати міністерству", - сказав глава міністерства.
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!




