Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Президента України запросили на Безпекову конференцію в Мюнхені

6 лютого, 2022 - 14:04
Фото president.gov.ua

Організатори Мюнхенської конференції з безпеки очікують в середині лютого на своєму заході понад 30 світових лідерів, серед яких називають президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомив голова MSC Вольфганг Ішингер агентству dpa, передає Укрінформ.

Серед гостей він назвав канцлера ФРН Олафа Шольца, віцепрезидента США Камалу Гарріс, українського лідера Володимира Зеленського, генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга, президента Комісії ЄС Урсулу фон дер Ляєн тощо.

За словами Ішингера, президент Росії Володимир Путін уже відмовився від фізичної участі в конференції. Однак організатори сподіваються, що він виступить на ній віртуально.

«Я точно не хочу виключати Росію. Зараз Москва має скористатися можливістю не лише представити російську перспективу через листи до США та НАТО, а й ще раз пояснити її обізнаній аудиторії високого рівня», - сказав голова MSC.

У Мюнхені очікується загалом орієнтовно 35 голів держав і урядів і близько 100 міністрів.

Щорічна безпекова конференція пройде 18-20 лютого в готелі Bayerischer Hof. На відміну від 2021 року, коли було вирішено перенести всі заходи онлайн, цього разу гості будуть присутні фізично, хоча в обмеженій кількості - замість звичайних понад 2 тисяч учасників лише 600 - та за жорстких гігієнічних умов. Також різко скорочено кількість журналістів. Так, приміром, представники українських ЗМІ, які традиційно висвітлювали роботу конференції, цього разу запрошення не отримали.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ