Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Коболєв заявив, що не збирається звільнятися з "Нафтогазу"

6 березня, 2019 - 19:29
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Голова правління НАК "Нафтогаз Україна" Андрій Коболєв заявив, що не планує звільнятися з НАКу.

Про це він повідомив під час брифінгу, передає УНН.

"Чи буду брати участь у конкурсі? Чекаю на позицію юристів, але я точно не збираюсь звільнятися. Мені ця посада потрібна для виконання мети, і я сподіваюся, що верховенство права, цивілізований підхід у цій ситуації переможуть", - зазначив Коболєв.

За його словами, оголошений урядом конкурс на заміщення посади голови наглядової ради НАКа незаконний, оскільки такі конкурси може оголошувати тільки наглядова рада.

У самого ж Коболєва економічної зацікавленості у залишенні на цій посаді немає, оскільки свою зарплату він з нового року віддає на благочинність, зазначив він.

Як пояснив голова наглядової ради, команда НАКа протягом 5 років працювала над відстоюванням інтересів компанії у протистоянні із "Газпромом" у Стокгольмському арбітражі, і не хоче, щоб ці напрацювання були зведені нанівець, тоді як сам він хоче продовжити роботу з відстоювання інтересів України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ