Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

На лікування хворих на COVID-19 медиків українські меценати зібрали 5 млн гривень

6 квітня, 2020 - 16:43
Фото Руслана Канюки, "День"

Українські бізнесмени долучилися до соціальної кампанії Міністерства охорони здоров'я та зібрали 5 млн гривень на лікування медиків, хворих на COVID-19.

Про це повідомляє МОЗ в Facebook.

"Українські бізнесмени долучилися до соціальної кампанії МОЗ #ПідтримуюЛікарів та запустили платформу, де кожен може допомогти українським медикам, які заразилися при виконанні своїх обов'язків коронавірусною інфекцією. За перші 5 днів існування проєкту вдалося зібрати вже 5 млн гривень", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для отримання допомоги необхідно залишити заявку на сайті , підтвердити статус медичного працівника та діагноз COVID-19.

У МОЗ наголосили, що зараз українські лікарі як ніколи потребують підтримки та добрих слів. "Подякувати їм за самовіддану роботу - найменше, що може зробити кожен з нас", - додали у відомстві.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ