Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

Ще 20 гектарів охоплені пожежею в Чорнобильській зоні, підвищення радіаційного фону немає

6 квітня, 2020 - 21:39
Фото: Facebook / Управління ДСНС України
Рятувальники загасили один осередок пожежі в Зоні відчуження Чорнобильської АЕС, ще на 20 гектарах території триває пожежа.
 
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
 
"Вдалося погасити один осередок, як ви сказали, той, що поблизу села Рагівка, там де 5 га. Цей осередок пожежі повністю ліквідовано. Нині залишається той, що 20 га. 
 
Там поширення вогню вже немає, пожежу локалізовано, але зараз є осередки пожежі, які ще не вдалося ліквідувати", - повідомила керівник прес-служби Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Вікторія Рубан.
 
За її словами, 20 га - це площа не "спільним фронтом", а нові окремі осередки пожежі, які виявляються рятувальниками, і ті, які не погашено з минулої доби.
 
Рубан зазначила, що зараз в осередку пожежі, де працюють рятувальники, перевищення радіаційного фону немає. У Києві та прилеглих регіонах Київської області також немає перевищення радіаційного фону.
 
Як повідомлялося, 4 квітня о 13:22 в ДСНС надійшла інформація, що в зоні відчуження і безумовного (обов'язкового) відселення Чорнобильської АЕС поблизу села Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 гектарів. 
 
Пожежу гасили більше доби із залученням спецтехніки та пожежної авіації.
 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ