...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

В окружному суді оскаржують посилення заходів під час карантину

6 квітня, 2020 - 18:50
Фото прес-служби НАБУ
Окружний адміністративний суд міста Києва просять визнати протиправною та нечинною постанову Кабінету міністрів «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19...».
 
Про це повідомляється на офіційному сайті Окружного адміністративного суду міста Києва.
 
Протиправною та нечинною просять визнати частину, що стосується обмеження на переміщення осіб з 6 до 24 квітня 2020 року.
 
Позивач просить суд визнати протиправною та нечинною постанову Кабінету міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
 
А саме: переміщуватись групою більше ніж із двох осіб, відвідувати парки, сквери, зони відпочинку та спортивні майданчики, а також перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи спеціальний статус.
 
Позивач вважає, що оскаржуваною постановою встановлено незаконні обмеження його права на свободу вільного пересування у вказаний період.
 
Наразі вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ