Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Посли "Великої сімки" та ЄС підтримують Центр протидії дезінформації

6 квітня, 2021 - 19:15
Фото: ОП

Посли країн "Великої сімки", Європейського Союзу й представники НАТО підтримують створення Центру протидії дезінформації та вже почали взаємодіяти з ним.

Про це розповів керівник Офісу Президента Андрій Єрмак під час представлення очільниці Центру Поліни Лисенко, повідомляє Укрінформ.

"Сьогодні у нас відбулася декілька годин тому зустріч з нашими міжнародними партнерами, послами G7, послами ЄС, представниками НАТО, інших країн, які абсолютно підтримують і вже почали взаємодіяти з Центром протидії дезінформації. Тому це буде дійсно міжнародний центр", - зазначив Єрмак.

Керівник ОП підкреслив, що сьогодні Україна є "епіцентром дезінформації, епіцентром гібридного конфлікту, гібридної війни".

"Не тільки військова агресія з боку Російської Федерації, яка відбувається на Донбасі, але і сьогодні дезінформація стосується практично кожного аспекту життя нашого суспільства", - наголосив він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ