Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Стефанішина інформує, що РНБО готує рішення для прискорення переходу на стандарти НАТО

6 квітня, 2021 - 17:47
Фото: eu-ua.org

Рада національної безпеки і оборони України готує спеціальне рішення щодо посилення внутрішньої роботи для переходу на стандарти НАТО.

Як повідомляє Укрінформ, про це заявила віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина на презентації дослідження центру «Нова Європа» на тему «Україна і стандарти НАТО. Що зроблено за президентства Зеленського».

«Наразі готується спеціальне рішення Ради національної безпеки і оборони, пов’язане з визначенням ключових заходів, необхідних для посилення наших євроатлантичних прагнень і посилення нашої внутрішньої роботи в цьому напрямку», - сказала Стефанішина.

Вона додала, що одним з елементів цього рішення буде формування національної системи переходу на стандарти НАТО.

Віцепрем’єр пояснила, що йдеться не лише про питання, які належать безпосередньо до компетенції Міністерства оборони, а й інших структур сектору безпеки і оборони, відповідальних за впровадження стандартів НАТО.

«Зокрема, цілий блок стандартів стосується захисту інформації, роботи з інформацією з обмеженим доступом, і тут широке поле інституцій, які мають бути залучені», - зазначила Стефанішина.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ