Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

ОУН закликала МЗС ініціювати встановлення меморіальної дошки на честь Олега Ольжича у "Заксенхаузені"

6 травня, 2020 - 12:05
ФОТО БОРИСА КОРПУСЕНКА

ОУН звернулася до Мінстра закордонних справ Дмитра Кулеби ініціювати встановлення на території «Заксенхаузена» меморіальної дошки на честь Олега Ольжича.

Звернення опубліковане на сторінці у Facebook голови ОУН Богдана Червака.

"Вважаю, що Міністерство закордонних справ України саме у ці дні, коли згадуємо жертви Другої світової війни, мало б ініціювати встановлення на території «Заксенхаузена» меморіальної дошки на честь Олега Ольжича. О. Ольжич віддав життя за Україну. Незалежна Україна має домогтися гідного ставлення до його пам’яті, зокрема у Німеччині, де загинув герой", - йдеться у зверненні.

У повідомленні також йдеться про те, що не зважаючи на численні звернення, влада Німеччини відмовляється встановити меморіальну дошку на честь українського героя.

"Очевидно, відмовляють тому, що на цьому наполягає Москва проти якої боролося ОУН під час війни", - зауважують у дописі.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ