Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Катар виплатив терористам $1 млрд викупу за членів королівської родини, - ЗМІ

6 червня, 2017 - 10:20
Фото Reuters

Катар виплатив близько 1 мільярда доларів викупу за викрадених в Іраку 26 членів королівської сім'ї та захоплених у Сирії військових.

Про це повідомляє The Financial Times з посиланням на представників катарського уряду та командирів військових груп у Сирії та Іраку.

За даними видання, влада Катару передалп викуп, щоб звільнити 26 членів королівської родини, які вирушили на соколине полювання на південь Іраку і були захоплені там в полон терористами. Окрім того, Доха викупила 50 військових, захоплених бойовиками в Сирії.

Як повідомляє видання, близько 700 млн доларів було виплачено особам з Ірану та регіональним шиїтським бойовикам, яких вони підтримують. Окрім того, від 200 млн доларів до 300 млн доларів були виплачені ісламістським групам в Сирії, більшість з яких пов'язані з "Тахрір аль-Шам" - групою, що має зв'язки з "Аль-Каїдою".

Нагадаємо, Об'єднані Арабські Емірати, Бахрейн, Саудівська Аравія та Єгипет заявили зранку в понеділок, 5 червня, що розривають дипломатичні відносини з сусіднім Катаром. Останній також виводять зі складу арабської коаліції, яка веде боротьбу із повстанцями-хуситами в Ємені. Причиною рішення, зокрема Ер-Ріяда, стала "загроза тероризму та екстремізму".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ