Перейти до основного вмісту

Зеркаль анонсувала нові подробиці у справі МН17

06 червня, 15:54
Фото: Reuters

Оприлюднені у ЗМІ нові докази причетності Росії до збиття МН17, зокрема, інформація про перевезення ракетного комплексу “Бук”, є у справі, яку ведуть Нідерланди.

Про це розповіла заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, повідомляє Укрінформ.

“Я думаю, що для відкритого доступу це нова інформація. Вона дійсно була вже в справі, яку ведуть слідчі тут в Нідерландах в рамках розслідування справи про збиття Боїнга. Це дуже корисна робота, яку провели журналісти тому, що тільки відкриті джерела можуть зараз використовуватись поки йде слідство, поки немає судового розгляду. Водночас я думаю, що ми скоро почуємо новини від Спільної слідчої групи”, - сказала Зеркаль.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати