Я знав, що я на правильному шляху й боротьба за незалежність — закономірна й обов'язково закінчиться перемогою
Левко Лук'яненко, дисидент і політик, Герой України

Павлоградський хімзавод буде виготовляти паливо для українських ракетних комплексів

6 червня, 2020 - 21:52
Фото: mvs.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський, РНБО та Уряд прийняли рішення про розгортанні робочих програм та створенні нових робочих місць.

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив сьогодні, 6 червня, під час робочого візиту на завод, передає пресслужба МВС.

«Декілька місяців тому в нас була ситуація, коли Павлоградський хімічний завод майже припинив роботу. Велику кількість людей звільнили, бо згорнули низку програм.  Це було зроблено не кваліфіковано, помилки допустили місцеві керівники і керівники в Києві. Я знаю проблематику цього підприємства ще з 2014 року. Кабінет міністрів та РНБО прийняли рішення – розгорнути програми створення твердого палива для українських ракетних комплексів «Вільха», «Нептун» та інших. Крім того, окремо Уряд виділив кошти для утилізації ракетного палива, чим також займається цей завод», - заявив Арсен Аваков.

Міністр додав, що головне завдання, щоб КБ «Промінь», Павлоградський хімзавод та низка інших оборонних підприємств змогли випускати ракетні комплекси, які здатні обороняти наші морські і сухопутні кордони. 

Арсен Аваков заявив, що після візиту він відзвітує Президенту України, які проблеми є на виробництві та як їх можна вирішити. 

«Окремо також необхідно вирішувати питання Павлоградських шахт. Уряд шукає рішення, щоб найближчим часом ці шахти запрацювали»,  -додав очільник МВС. 

Директор заводу Леонід Шиман зазначив, що у лютому Указом Президента була відновлена ракетна програма та внесені зміни до оборонного замовлення.

«Наразі ми плануємо набрати близько 540 робітників. І вже найближчими тижнями ми відновимо виробництво ракетних комплексів для потреб Міноборони. Це стосується «Вільхи М», «Тайфун» і оперативно – тактичних комплексів «Гром». Звісно, що таке високоточне озброєння значно посилить військову здатність Збройних сил, а в подальшому, ми хочемо розширити виробництво і збільшити штат до півтори тисячі робітників», - наголосив Леонід Шиман. 

Арсен Аваков сказав, що керівництво заводу ввело окремий контроль за дотриманням екологічної безпеки, як на заводі, так і в районі виробництва.

Павлоградський хімічний завод займається чотирма напрямами діяльності – утилізація, виробництво палива для ракет, виробництво ракетних двигунів та виробництво вибухових матеріалів. Всі виробничі процеси, які пов’язані з вибухівкою чи небезпечними хімічними речовинами, відбуваються автоматично, без участі людей, щоб мінімізувати ризики на виробництві.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ