Справжня велич полягає в тому, щоб панувати над собою.
Жан де Лафонтен, французький поет і письменник

Венедіктова розповіла про перебіг справи про вбивство 5-річного Кирила Тлявова

6 червня, 2020 - 12:51
Фото з відкритих джерел

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова розповіла про розгляд у суді справи про вбивство 5-річного жителя Переяслава Кирила Тлявова. За словами генпрокурора, справа слухається в суді з грудня 2019 року.

Про повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

"Обвинувачений у вбивстві з необережності поліцейський перебуває під вартою без визначення розміру застави, термін її дії востаннє продовжено ухвалою Переяслав-Хмельницького суду від 23 квітня 2020 року на 60 діб. Ще двоє - інспектор та цивільна особа, які обвинувачуються в хуліганстві та незаконному поводженні зі зброєю, - 25 лютого 2020 року були звільнені з-під варти з накладенням на них обов’язків. Неповнолітнього передано під нагляд матері", - сказала Венедіктова.

Генпрокурор розповіла, що в травні суд досліджував письмові докази: протоколи огляду місцевості, протоколи обшуку, фототаблицю та відеозаписи, процесуальні документи.

Найближчі засідання відбудуться 18 і 19 червня, сказала Венедіктова. На них планують досліджувати протоколи слідчих експериментів. Прокуратура підготувала клопотання про продовження поліцейському терміну утримання під вартою, а двом іншим обвинуваченим - продовження дії накладених судом обов'язків.

"Встановлення справедливості щодо маленького Кирила - справа честі для всієї системи кримінальної юстиції", - сказала Венедіктова.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ