У державців немає місця для філософії.
Томас Мор, англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер, Святий Римо-католицької церкви

Мінгареллі: На саміті Україна-ЄС обговорять імплементацію Мінських угод

6 липня, 2017 - 19:34
Фото УНІАН

Глава представництва ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі розповів під час зустрічі з літньошколярами газети «День», про що говоритимуть на саміті Україна-ЄС, який відбудеться 13 липня у Києві.

«На Саміті обговорять імплементацію Мінських угод і подивляться, на скільки ЄС зможе допомогти у вирішення конфлікту на Донбасі» – сказав Х’юг Мінгареллі, відповідаючи на запитання, яким буде порядок денний зустрічі у верхах між керівництвом України та Європейського Союзу.

За його словами, під час переговорів обговорюватиметься, процес реформування в Україні, зокрема реформа децентралізації, публічного та енергетичного секторів, а також реформа фінансової сфери. Також лідери відсвяткують угоду про асоціацію і встановлення безвізового режиму, підкреслив  Х’юг Мінгареллі.

Нагадаємо, що попередній саміт Україна-ЄС відбувся 24 листопада 2016 року у Брюсселі. Дату саміту тоді неодноразово переносили і лише 25 травня цього року під час візиту президента України Петра Порошенка у Брюссель було досягнуто домовленості про проведення/

Віталій КУДИРКО, Літня школа журналістики «Дня»-2017.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День