Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Доба у зоні ООС: Окупанти 26 разів відкрвали вогонь по позиціях ЗСУ, 6 поранених

6 липня, 2019 - 08:58
Фото з відкритих джерел

Минулої доби, 5 липня, в зоні проведення ООС двоє українських військових зазнали поранень; ще четверо отримали бойове травмування внаслідок ворожих обстрілів.

Про це повідомили у прес-центрі штабу ООС.

У п’ятницю, 5 липня, збройні формування Російської Федерації 28 разів порушили режим припинення вогню. З них 12 разів — із застосуванням заборонених Мінськими угодами мінометів калібру 120 та 82 мм. Противник відкривав вогонь по наших захисниках з гранатометів різних систем, озброєння БМП, великокаліберних кулеметів, снайперських гвинтівок та стрілецької зброї.

В результаті ворожих обстрілів два українських військовослужбовця отримали поранення, ще чотири — бойове травмування. На кожен обстріл противник отримав адекватну відповідь з озброєння, що не суперечить Мінським домовленостям.

За даними розвідки 5 липня двох окупантів знищено та трьох поранено.

Від початку поточної доби ворог два рази обстріляв позиції Об’єднаних сил.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ