Всі вчаться своєї рідної мови, а наша біда така, що треба вчитися її більше, ніж кому іншому.
Михайло Грушевський, український історик, політичний діяч

Львів поглиблюватиме культурну співпрацю з Австрією

6 серпня, 2019 - 21:05
Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з директором Австрійського культурного форуму в Києві Ульфом Хаусбрандтом. Почесний гість прибув до Львова, аби відвідати міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt, а також обговорити можливості для поглиблення двосторонньої співпраці у сфері культури.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради на офіційному сайті

«Коли мене питають про мої враження від перебування в Україні, я завжди відповідаю, що вражений, адже в цієї країни величезний інтелектуальний та мистецький потенціал. Тут є шалена молодіжна енергія і талант, які потрібно спрямувати в позитивне русло. Містам і державі необхідно робити все, аби здібна молодь не виїжджала звідси, а залишалася та розвивала країну», — зазначив Ульф Хаусбрандт.

Як підкреслив Андрій Садовий, у Львові спостерігається кардинально інша ситуація в цій сфері. Так, упродовж минулого року місто прийняло близько 2,5 млн туристів, які принесли місцевій економіці понад 500 млн доларів. Також багато відвідувачів повертаються сюди, переїжджають, започатковують бізнес та впроваджують інноваційні практики й здобутий в інших містах чи державах досвід. «Маємо у Львові стрімкий розвиток ІТ-сфери, зокрема — нещодавно почали будувати масштабний ІТ-парк, де буде 14 тисяч робочих місць. Активно розвивається й культура — щорічно тут відбуваються масштабний міжнародний фестиваль класичної музики і міжнародний джазовий фестиваль», — додав мер.

За словами Ульфа Хаусбрандта, джазовий фестиваль у Львові — це подія справді світового рівня. «Це щось дуже особливе, відпочинок для душі. Цей фестиваль створює фантастичну атмосферу в місті», — зазначив він.

Сторони також обговорили можливості для поглиблення співпраці. «Львів — це місто, яке фантастично виглядає завжди. Тут хороших багато можливостей для співпраці, зокрема — у сфері культури. Власне, тому я сьогодні у Львові. Важливо пам’ятати, що цього року Австрія та Україна святкують Двосторонній рік культури, а це особливо важливий етап у культурному обміні та співпраці між нашими державами», — підкреслив гість.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ