В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

Данілов: Технології та розробки українських вчених в галузі авіабудування є надбанням України

6 серпня, 2020 - 21:09
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов відреагував на ситуацію, що склалася довкола підприємства "Мотор Січ". Він наголосив, що технології та розробки українських вчених в галузі авіабудування є інтелектуальним надбанням України.

Про це повідомляє РНБО на сторінці у Facebook.

Як заявив Данілов, РНБО за дорученням президента Володимира Зеленського вживає всіх необхідних заходів для захисту національних інтересів України та унеможливлення передачі в незаконний спосіб іншій державі українських оборонних технологій.

Крім того, з метою забезпечення національних інтересів у сфері авіадвигунобудування РНБО ухвалила рішення, у якому визначено конкретні завдання Кабміну та іншим державним органам.

Минулого року китайська компанія Skyrizon придбала 50% акцій українського підприємства "Мотор Січ". Китайська сторона, за даними підприємства, зобов'язалася інвестувати в завод 250 млн доларів. Продаж акцій "Мотор Січ" викликав обурення у США. Вашингтон стверджує, що підприємство сприятиме нарощуванню військових потужностей Китаю.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ