Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Кожного українця закликають особисто надіслати президенту вимогу не допустити капітуляції

6 жовтня, 2019 - 22:32
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»

В Україні починається загальнонародна компанія з письмового попередження президента Володимира Зеленського та інших посадовців. Її мета - не допустити вчинення адресатами кроків з капітуляції

Про це йдеться у резолюції віче "Зупинемо капітуляцію!", озвученому наприкінці мітингу, що відбувся у неділю, 6 жовтня 2019 року, на Майдані Незалежності у Києві, передає Еспресо.TV.

Ось відповідний фрагмент цієї заяви:

"Звертаємося!

До кожного громадянина України. Особисто надіслати президенту України та народному депутату від Вашого виборчого округу вимогу не ініціювати та не ухвалювати будь-яких рішень та законодавчих актів, які призведуть до капітуляції перед Кремлем.

До мешканців громад України. Закликати місцеві ради ухвалити рішення, що засуджують капітулянтські заяви і наміри президента Зеленського.

До місцевих активістів. Організовувати осередки Руху Опору Капітуляції по всій Україні. Вести просвітницьку роботу серед населення, роз’яснюючи реальні наслідки плану “припинення війни”.

До трьох парламентських фракцій "Європейська солідарність", "Батьківщина" і "Голос". Офіційно створити у Верховній Раді опозиційну платформу "Ні капітуляції!" та налагодити її співпрацю з Рухом Опору Капітуляції.

До позапарламентських політичних сил. Долучатися до Руху Опору Капітуляції на загальнонаціональному рівні та на місцях.

До українських церков. Надавати духовну підтримку і благословення спротиву українського народу капітуляції перед агресором.

До закордонного українства. Звернутися до президента Франції Емануеля Макрона і федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель з попередженням, що їхня участь в нав’язуванні Україні капітуляції на російських умовах означатиме їхню співучасть в агресії проти України".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ