Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

У Дніпрі невідомий митець відновив пошкоджену вандалами експозицію в Музеї АТО

6 жовтня, 2020 - 22:28
Фото: armyinform.com.ua

У Дніпрі на території вуличної експозиції «Шляхами Донбасу» в Музеї АТО понад рік тому стався акт вандалізму. У пам’ятника «Вдячність», композиційним елементом якої є дівчинка, невідомі вкрали з її рук деталь – яблуко. Відтоді майже щодня відвідувачі музею приносили і клали в руки дівчинці справжні яблука.

Днями невідомий митець відновив композицію, повідомляє АрміяInform.

Майстер створив латунну троянду і дав її дівчинці в руки.

Про цю зворушливу історію розповіли в Музеї АТО в Дніпрі.

«Дівчинка Яна з нашої експозиції отримала подарунок. Це – справжній витвір мистецтва, який прикрасить наш музей. «Вдячність» тепер має вигляд квітки, яку побачить велика кількість відвідувачів. Мріємо зустрітися з Вами, невідомий майстер чи майстриня! Замість яблука, яке вкрали вандали, завдяки Вам, тепер квітне життя. Вдячні. З таких дрібниць складається світ. Чекаємо на зустріч», – зазначили в Музеї АТО.

Скульптура «Вдячність» була створена за реальною історією. Важкопоранений український солдат Іван Погорілий у пекельному Іловайську врятував життя маленькій дівчинці. Пам’ятник символізує єднання героїзму, мужності, людяності та сердечності воїнів-захисників, які й нині боронять рідну землю в районі операції Об’єднаних сил.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ