Всі вчаться своєї рідної мови, а наша біда така, що треба вчитися її більше, ніж кому іншому.
Михайло Грушевський, український історик, політичний діяч

Фільмом "Ціна правди" розпочали Дні українського кіно в Лондоні

6 грудня, 2019 - 14:38
Фото facebook.com/UkrainianInstitute.London

Дні українського кіно розпочалися у четвер у столиці Великої Британії.

Про це повідомляється на сторінці співорганізатора заходу - Українського інституту в Лондоні (Ukrainian Institute, London) у Facebook.

"У Лондоні стартували Дні українського кіно – результат багатьох місяців наполегливої роботи Українського інституту в Лондоні, Arthouse Traffic та ДержКіно України", - йдеться у дописі.

Як зазначається, українські кінодні відкрилися стрічкою про Голодомор в Україні "Ціна правди" (в англійській версії "Mr Jones") режисерки Аґнєшки Голланд. На урочистому відкритті з вітальним словом виступили, зокрема, директорка Українського інституту в Лондоні Марина Песенті та Радник-посланник Посольства України у Великій Британії Андрій Марченко.

Програмою фестивалю передбачені демонстрації стрічки "Mr Jones", драми "Додому" (Homeward, 6 грудня) Нарімана Алієва, фільму "Дике поле" (The Wild Fields, 7 грудня) Ярослава Лодигіна, ігрової стрічки Романа Бондарчука "Вулкан"(Volcano, 7 грудня) та фільму 1990 року Юрія Іллєнка "Лебедине озеро: зона" (Swan Lake: The Zone, 8 грудня).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ