Якщо свобода взагалі щось значить, то це право говорити іншим те, чого вони не хочуть чути
Джордж Оруелл, британський письменник і публіцист

В Україні на сьогодні не зафіксовано штаму Омікрон, - МОЗ

6 грудня, 2021 - 14:31
Фото Reuters

Станом на 6 грудня нового штаму коронавірусу Омікрон не виявлено на території України.

Про це йшлося під час селекторної наради щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби на території України під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, йдеться на сайті Урядового порталу.

Зазначається, що за інформацією Міністерства охорони здоров’я станом на 6 грудня штаму Омікрон в Україні не виявлено. Зі свого боку Прем’єр-міністр дав завдання главі МОЗ щоденно оновлювати інформацію щодо нового штаму.

Також під час наради наголошувалося, що в Україні вже п’ятий тиждень поспіль знижується кількість захворілих на COVID-19. За даними Міністерства охорони здоров’я, за минулий тиждень кількість виявлених випадків COVID-19 зменшилася на 15%, кількість госпіталізацій - на 13%.

«Навантаження на систему охорони здоров’я також поступово знижується. Реанімаційні ліжка зараз зайняті на 55%, завантаженість ліжок із киснем за тиждень зменшилася з 48% до 40%. При цьому пацієнти, яким призначена киснева терапія, займають 33% всіх ковідних ліжок», - зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ