Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

У Вінниці майже 300 монахів зберуться на всеукраїнську Прощу

7 лютого, 2020 - 14:22
Фото з відкритих джерел

22 лютого, з нагоди Дня богопосвячених осіб, близько 300 монахів та монахинь Української Греко-католицької церкви з’їдуться до Вінниці на велику всеукраїнську Прощу монашества. Спільною ходою учасники й учасниці Прощі вшанують 100-річчя народження Папи Римського Івана Павла ІІ. Вони покладуть квіти до пам’ятника Святому біля Храму Святої Діви Марії Ангельської та виконають спільну молитву за успіх духовних місій у час війни і миру.

«Прочани поєднаються з народом у пошуку ціннісних орієнтирів у час великих викликів, які нині постали перед світом й нашою державою зокрема, – каже настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці, отець Григорій Рогацький. – Під час походу будемо молитися за Україну, свободу, мир та спокій, за державну та церковну владу, за єдність у народі, за солдатів, які боронять наш край та за всіх, хто віддав своє життя за Церкву і Україну».

Також у програмі передбачена лекцію військового капелана, науковця отця Андрія Зелінського. Він говоритиме про головні аспектів богопосвяченого життя в контексті викликів сучасності. Лекція відбудеться о 14.45 в храмі Покрови Пресвятої Богородиці. Після бесіди прочанам презентують виставу аматорського театру «Алетея».

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ