Народ, який вірить, що якась суміжна країна або імперія здобуде йому державу, ніколи не зможе стати на власні ноги і буде завжди паралітиком. А його політичні групи будуть задніми колесами для чужих агентур.
Олег Ольжич - український поет, археолог і політичний діяч

У Москві загинув відомий російський актор Андрій Панін

7 березня, 2013 - 11:07
Фото з сайта top4man.ru

У Москві загинув відомий актор. Андрій Панін помер у віці 50 років після нещасного випадку, що травпився в його квартирі.

"Близькі Андрія Володимировича занепокоїлися через те, що він довий час не відповідає на дзвінки. - Розповіли в правоохоронних органах. - Після цього поїхали до нього додому, але квартира на Балаклавському проспекті, будинок № 18 виявилася замкненою". Коли двері выдчинили, друг Андрія Паніна побачив на підлозі труп. Він одразу ж упізнав у ньому відомого артиста. Це сталося близько 11 години ранку 7 березня, повідомляють Life News. Одна з можливих причин смерті - нещасний випадок. Як вважають фахівці, Панін впав і вдарився головою. Встановити чи була вона нанесена після смерті або стала її причиною, належить судмедекспертам.

У правоохоронних органах столиці відзначили, що слідів пограбування в квартирі Паніна немає, повідомляє РІА Новини. "На місці події зараз працює слідчо-оперативна група, ведеться огляд квартири", - додали в поліції. Експерти попередньо встановили дату загибелі відомого актора. За їх словами, він помер близько доби тому.

Андрій Панін народився 28 травня 1962 року в Новосибірську, виріс в Кемерові. Там він закінчив режисерський факультет Інституту культури. Деякий час актор пропрацював в Мінусинському театрі. У 1991 році він закінчив Школу-студію МХАТ (майстерня Олександра Калягіна) і став актором МХАТ імені А.П. Чехова.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ