Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Світовий конгрес українців закликає новий уряд не сходити зі шляху реформ

7 березня, 2020 - 09:53
Фото з архіву "Дня"

Новопризначений уряд України повинен продовжувати рухатися шляхом впровадження у країні рішучих реформ.

Про це йдеться у заяві Світового конгресу українців.

“З огляду на відставку уряду та генпрокурора лише через півроку після початку виконання ними своїх обов’язків, Світовий конгрес українців закликає новопризначеного прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та його уряд дотримуватися реформістської євроатлантичної траєкторії”, - зазначили в СКУ.

В українській організації додали, що інтереси України та українців мають залишатися першочерговими.

“Довіра до уряду, незалежність судової системи та недоторканність демократичних інститутів є ключовими для успіху України. Україна ризикує втратити підтримку міжнародних партнерів, якщо її політичні лідери не дотримуватимуться верховенства права, братимуть участь у політично мотивованому правосудді чи не зможуть сповна втілити необхідні демократичні та економічні реформи”, - наголошується у заяві.

Як повідомлялось, 4 березня Верховна Рада відправила у відставку Олексія Гончарука і призначила Прем’єр-міністром Дениса Шмигаля.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ