Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Білий дім планує створити структуру з протидії кібератакам

7 березня, 2021 - 14:50
Фото: Reuters

Адміністрація президента США Джо Байдена може сформувати цільову групу для боротьби з великими кібератаками, "пов'язаними з Китаєм".

Як передає Інтерфакс-Україна, про це повідомив телеканал CNN із посиланням на своє джерело з числа офіційних осіб.

Цільова група або "Об'єднана координаційна група" (UCG) – це міжвідомча структура, створення якої ініціювала Рада національної безпеки, куди входять ФБР, Агентство кібербезпеки та інфраструктурної безпеки (CISA) та інші, сказав американський чиновник.

За оцінками, тільки в США налічується близько 30 тис. постраждалих від "китайських" кібератак клієнтів і 250 тис. по всьому світу, хоча ці цифри можуть зрости, повідомило джерело.

Адміністрація Байдена дедалі більше б'є на сполох з приводу серії нещодавніх кібератак, про які компанія Microsoft заявила цього тижня.

"Це активна загроза. Всі, хто керує цими серверами – уряд, приватний сектор, наукові кола – повинні діяти зараз, щоб виправити становище", – заявила прес-секретар Білого дому Джен Псакі.

Радник Байдена з національної безпеки Джейк Салліван раніше повідомив у своєму Твіттері, що уряд відстежує повідомлення про те, що американські мозкові центри, можливо, були скомпрометовані атакою, а також "оборонно-промислові бази".

CISA наголосило, що шкідлива активність, якщо її не зупинити, може "дати зловмиснику контроль над усією корпоративною мережею".

Прес-секретар Пентагону Джон Кірбі заявив журналістам, що міністерство оборони наразі працює над тим, щоб визначити, чи не є воно вразливим.

Цього тижня компанія Microsoft повідомила, що їй стало відомо про кілька слабких точок у програмному забезпеченні її серверів, які використовують "китайські" хакери.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ