Три страшні вороги українського відродження – Москва, український провінціалізм і комплекс Кочубеївщини.
Юрій Шевельов, український мовознавець, історик літератури

Делегація Збройних Сил Великої Британії відвідала зону проведення ООС

7 березня, 2021 - 16:48
Фото: пресслужба ООС

Делегація Збройних Сил Великої Британії відвідала зону проведення операції об'єднаних сил (ООС), повідомляє пресцентру штабу ООС.

"В ході візиту представники іноземної делегації ознайомилась з безпековою ситуацією на Сході України, а також оцінили ефективність підготовки особового складу Збройних Сил України в рамках операції ORBITAL. Зокрема, іноземні представники відвідали Об’єднаний центр цивільно-військового співробітництва в місті Краматорськ", – йдеться в повідомленні, оприлюдненому в Facebook.

Зазначається, що під час брифінгу заступник командувача ООС генерал-майор Едуард Москальов і представники Об'єднаного центру ЦВС ознайомили делегацію Збройних Сил Великої Британії з ситуацією безпеки на сході.

"Окрім цього, в рамках візиту, делегація ознайомилась з порядком роботи на КПВВ Майорське, після чого британці провели брифінг з представниками ОБСЄ в Краматорську. Візит завершився зустріччю з представниками Офісу координації гуманітарних питань ООН", – зазначають у прес-центрі.

Там нагадують, що в 2015 році Уряд Великої Британії за підтримки Палати лордів, ухвалив рішення про створення тренувальної групи британських інструкторів (операція ORBITAL) і направлення військового персоналу в Україні для надання допомоги з розвитку оперативних і бойових можливостей Збройних Сил України.

Починаючи з березня 2015 року, за участю британських інструкторів підготовлено понад 22 500 військовослужбовців Збройних Сил України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ