Три страшні вороги українського відродження – Москва, український провінціалізм і комплекс Кочубеївщини.
Юрій Шевельов, український мовознавець, історик літератури

У США створять кібергрупу для розслідування злому систем Microsoft

7 березня, 2021 - 20:57
Фото: Pixabay

Білий дім вивчає можливість створення координаційної кібергрупи для оцінки масштабу і небезпеки атаки на сервери компанії Microsoft. Зустріч представників кількох федеральних відомств з цього питання відбудеться на наступному тижні.

Про це повідомляє The Washington Post.

В Пентагоні, Агентстві національної безпеки і Міністерстві внутрішньої безпеки висловили стурбованість проблемами у стримуванні загрози.

Раніше Microsoft повідомила про виявлення чотирьох критичних уразливостей нульового дня у своєму сервісі для обміну повідомленнями.

За інформацією компанії, знайденими пробілами в безпеці вже скористалася професійне угруповання хакерів з Китаю - Hafnium, які атакували ряд американських відомств, організацій, вищих навчальних закладів, урядових підрядників, НКО та аналітичних центрів з метою крадіжки секретних даних.

Нагадаємо, в грудні на США була здійснена серія кібератак. зокрема, хакери зламали Міністерство внутрішньої безпеки та управління по комунікації та інформації. Хакерам вдалося обійти засоби захисту і аутентифікації від Microsoft.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ