Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
Василь Сухомлинський, український педагог, публіцист, письменник, поет

Україна була серед головних тем обговорення глав МЗС країн G7 та НАТО, - Фріланд

7 квітня, 2019 - 10:08
Фото Reuters

Міністри закордонних справ країн НАТО та Великої сімки під час зустрічей цього тижня присвятили увагу обговоренню конфлікту між Україною та Росією.

Про це по завершенні самітів міністрів закордонних справ країн G7 та НАТО розповіла глава МЗС Канади Христя Фріланд, повідомляє Укрінформ.

“Протягом останніх чотирьох днів ми з колегами мали змогу скоординувати реакцію на найбільші глобальні виклики й проблеми, у тому числі: захист демократії, засновану на правилах торгівлю, гендерну рівність, Україну й Росію, Венесуелу, Лівію, Сирію та Північну Корею”, - сказала Фріланд.

Вона наголосила, що члени НАТО й G7 “виконують важливу роль у створенні більш мирного та процвітаючого світу”.

“Наші розмови сформують, підготують та проінформувають важливі дискусії, які лідери G7 вестимуть у французькому Біарріці в серпні”, - зазначила дипломат.

Нагадаємо: зустріч міністрів закордонних справ Великої сімки тривала з 5 по 6 квітня у мальовничому французькому місті Дінард на Атлантичному узбережжі країни. За день до цього головні дипломати країн НАТО зустрічалися у столиці США.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ