Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Реформа СБУ є ключовим кроком для вступу України до НАТО, - Квін

7 квітня, 2021 - 20:20
Фото: Facebook / usdos ukraine

Реформа Служби безпеки України (СБУ) є ключовим кроком для вступу України до НАТО. Спецслужба має бути реформована відповідно до євроатлантичних принципів.

Про це у Twitter повідомило посольство за підсумками зустрічі тимчасово повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін з нардепом Мар'яною Безуглою.

"Вдячні за очолювану нею роботу над законопроектом щодо СБУ. Реформування Служби відповідно до євроатлантичних принципів та кращих практик є ключовим кроком на шляху України до НАТО", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Литва запропонує союзникам по НАТО надати План дій щодо членства (ПДЧ) для України. Очікується, що рішення про надання цього плану можуть прийняти на саміті лідерів альянсу в червні.

У президента Росії Володимира Путіна заявили, що вступ України до НАТО тільки посилить ситуацію на Донбасі. При цьому Москва хоче, щоб українська влада "прислухалася до жителів окупованих територій".

"Глибоко сумніваємося в тому, що це (вступ до НАТО, - ред.) допоможе Україні впоратися зі своєю внутрішньою проблемою. З нашої точки зору, це ще більше погіршить ситуацію", - заявив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ