Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Степанов прогнозує подолання COVID-19 в Україні до кінця 2021 року

7 квітня, 2021 - 16:24
Фото МОЗ

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов прогнозує повне подолання COVID-19 в Україні до кінця 2021 року.

"Я впевнений, що нам вдасться переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплень і зробити вакцинацію. Я впевнений, що до кінця 2021 року нам вдасться повністю перемогти коронавірусну хворобу", - сказав він під час засідання уряду в середу.

Степанов додав, що міністерство розробило Національний план вакцинації. "У проекті Нацплану ми пропонуємо визначити мінімальну кількість щеплень, яку має проводити наша медична система, щоб охопити 70% населення щепленнями, - це близько 6 млн вакцинацій за місяць, або 270 тис. щеплень за добу без вихідних", - сказав він.

"Також необхідно забезпечити охочих доступом до вакцин (...) Ми вже маємо контракти на постачання 24 млн доз вакцин, зокрема 10 млн доз вакцини Novavax, постачання якої розпочнуться в липні, 2 млн доз вакцини CoviShield (500 тис. уже майже використані) очікуємо у квітні-травні, 2 млн доз вакцини Sinovac (215 тис. доз уже в Україні), 10 млн доз вакцини Pfizer, які будуть поставлені впродовж 2021 року. З урахуванням надходження вакцин від глобальної ініціативи COVAX (8 млн доз) ми маємо 32 млн доз вакцин", - додав міністр.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ