Адміністрація соціальної мережі Facebook видалила ще майже 100 груп і облікових записів з російською пропагандою.
Про це повідомляє блог Facebook.
Повідомляється, що видалено 97 акаунтів і груп, якими керували з території Росії і були сфокусовані на поширенні недостовірної інформації про Україну. Адміністрація встановила, що фальшиві облікові записи використовувалися для управління сторінками і групами, поширення контенту та підвищення залученості користувачів.
Всього Facebook видалив 62 аккаунта, 10 сторінок і 25 груп, причому на деякі акаунти були підписані десятки тисяч користувачів, а в однієї з груп було 86 тисяч читачів.
Крім того, було видалено ще 21 аккаунт в Instagram, які були частиною мережевого втручання з Росії, націленого на Австрію, країни Балтики, Німеччину, Іспанію, Україну та Британію.
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!




