Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

Гармаш: РФ обстрілами на фронті під час візиту Блінкена нав'язує Києву діалог з ОРДЛО

7 травня, 2021 - 14:56
Фото: Facebook / Сергій Гармаш

Москва продовжує нав'язувати Києву діалог з російськими маріонетками – «ДНР» і «ЛНР», але такий діалог з самого початку не здатний принести мир.

Про це у Facebook наголосив представник Окремих районів Донецької області України в ТКГ журналіст Сергій Гармаш.

«Демонстративні вбивства на фронті саме під час візиту держсекретаря США в Україну ... Тепер вони чекають, що прийомчик спрацює і в нав'язуванні Києву (під тиском Вашингтона) діалогу з російськими маріонетками. Примус до діалогу силою. Але такий діалог під загрозою вбивства з самого початку не здатний принести мир. Він може бути лише легалізацією подальших вбивств «за згодою» жертви», - написав він.

Гармаш зазначив, що ці обстріли окупантів – «явне продовження спектаклю, який було влаштовано російською стороною на останній ТКГ, коли Москва, нібито, знаходила компроміс з Києвом, а ОРДЛО не погоджувалися з ними, і очікуваний прогрес зупинявся».

На думку журналіста, все це робиться російською стороною для того, щоб показати, що Донецьк з Луганськом - самостійні суб'єкти і домовлятися щодо сходу України потрібно не з Москвою, а з ними: хочете миру - визнайте суб'єктність ОРДЛО.

«Зараз вони вбивають з тією ж метою - показати і Києву і США, що Вашингтон ні Москві, ні Донецьку з Луганськом - не указ, тому з ними «доведеться» розмовляти, «або, ми вбиватимемо». Ця тактика вже використовувалася Путіним, коли, після його кваліфікації Байденом як «вбивці», він зігнав війська до кордону з Україною. І Байден зателефонував...», - пояснив Гармаш.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ