Обирати собі уряд має право лише той народ, який постійно знаходиться в курсі того, що відбувається.
Томас Джефферсон, видатний політичний діяч, дипломат і філософ епохи Просвітництва, один з авторів Декларації незалежності США, 3-й президент США в 1801-1809 роках

Через екологічне лихо в окупованому Криму на півдні Херсонщини оголосили евакуацію

7 вересня, 2018 - 11:02
Фото УНІАН

На півдні Херсонської області оголошено евакуацію у зв'язку з загрозою техногенної катастрофи і забрудненням повітря на півночі окупованого Криму. Про це йдеться в повідомленні Херсонської обласної державної адміністрації.

Зазначається, що для запобігання негативних наслідків забруднення повітря в результаті діяльності заводу "Кримський титан" на окупованому півострові на півдні Херсонської області припиняють роботу шкіл та дитсадків, а дітей евакуюють в оздоровчі табори.

Крім того, призупинено пропуск на пунктах "Каланчак" і "Чаплинка" у бік Криму.

Раніше президент України Петро Порошенко прокоментував ситуацію, яка склалася на заводі "Кримський титан" в окупованому Армянську (АРК), заявивши про необхідність створення міжнародної комісії. Другою дією, яку повинна вчинити українська влада, Порошенко назвав створення умов для вивозу дітей з Армянська на материкову територію для відпочинку, оздоровлення та, за словами президента, порятунку.

Читайте також Армянськ: наслідки окупації.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...