Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Адвокат: Кримський "суд" призупинив справу звільненого Бекірова

7 жовтня, 2019 - 15:55
Фото: radiosvoboda.org

Підконтрольний Росії Центральний районний суд Сімферополя 7 жовтня призупинив провадження у справі кримськотатарського активіста Едема Бекірова

Про це повідомляє "Крим.Реалії" із посиланням на адвоката Бекірова Олексія Ладина.

За словами адвоката, з клопотанням про припинення кримінальної справи виступив прокурор, оскільки Бекіров через хвороби і постійного лікування не може брати участь в судових засіданнях. Суддя Сергій Деменок підтримав клопотання сторони обвинувачення.

"Суд вважає за необхідне зупинити провадження у справі через важкий стан здоров’я підсудного Бекирова, що перешкоджає брати участь в ході судового розгляду, до його одужання", – йдеться в рішенні суду.

За словами адвоката Ладіна, рішення суду означає, що засідань у справі не буде, поки Едем Бекіров лікується.

Житель селища Новоолексіївка Херсонської області Едем Бекіров був затриманий російськими силовиками на в’їзді в анексований Крим 12 грудня 2018 року. Він їхав до Криму відвідати маму і родичів. Підконтрольний Кремлю Київський районний суд Сімферополя заарештував Бекірова.

Його підозрювали за статтею про зберігання і передачу вибухових речовин і боєприпасів. Бекіров неодноразово заявляв про свою невинуватість.

7 вересня між Україною і Росією відбувся обмін, в рамках якого в Україну повернулися 35 громадян, в тому числі Едем Бекіров. Після прильоту до Києва 10 вересня йому зробили операцію. Пізніше йому зробили ще одну операцію.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ