Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Макрон: ЄС прийме рішення щодо Brexit до кінця тижня

7 жовтня, 2019 - 10:36
Фото Reuters

ЄС до кінця тижня ухвалить рішення, чи буде можливою оновлена угода про Brexit. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон прем’єру Британії Борису Джонсону.

Про це повідомляє видання Рубрика з посиланням на BBC.

Президент Франції сказав, що переговори потрібно провести максимально швидко, щоб побачити, чи нова угода не порушить принципи ЄС.

“Переговори в найближчі дні повинні тривати швидко з командою Мішеля Барньє, щоб оцінити наприкінці тижня, чи можлива угода, яка поважає принципи Європейського Союзу” – цитує Макрона французький урядовець.

Джонсон також заявив, що ЄС не слід обманюватися, що буде затримка з Brexit після 31 жовтня. Проте закон вимагає, щоб він просив відкласти вихід, якщо угода не буде узгоджена до 19 жовтня.

На вихідних, розмовляючи з лідерами ЄС, прем’єр-міністр Британії сказав Макрону по телефону, що він вважає, що угода може бути досягнута, але ЄС повинен відповісти на компроміси, на які йде Британія.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ