Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Трамп зустрінеться з Ердоганом у листопаді

7 жовтня, 2019 - 12:22
Фото Associated Press

Президенти Туреччини і США Реджеп Ердоган та Дональд Трамп під час телефонної розмови обговорили створення зони безпеки у Сирії та домовилися про зустріч у Вашингтоні в листопаді.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на The Hill.

Ердоган підтвердив чітку позицію Туреччини щодо взятих зобовязань у боротьбі з ІДІЛ. Також два президенти домовилися про зустріч у Вашингтоні наступного місяця.

"Президент Туреччини під час переговорів заявив, що створення зони безпеки є ключовим для нейтралізації загрози з боку терористів PKK-YPG та створення умов, необхідних для повернення сирійських біженців до рідної країни", - йдеться у повідомленні.

Ердоган підтвердив чітку позицію Туреччини щодо взятих зобовязань у боротьбі з ІДІЛ і висловив стурбованість стосовно невиконання зобов'язань у межах угоди, укладеної між двома країнами.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ