Народ, який вірить, що якась суміжна країна або імперія здобуде йому державу, ніколи не зможе стати на власні ноги і буде завжди паралітиком. А його політичні групи будуть задніми колесами для чужих агентур.
Олег Ольжич - український поет, археолог і політичний діяч

Нейромережа осучаснила стрічки братів Люм'єр, додавши їм кольору та збільшивши частоту кадрів

7 жовтня, 2020 - 22:55
Фото: скрішот з відео / JoaquimCampa / Twitter

Фільм братів Августа і Луї Люм'єр "Битва сніжками у Франції", який вони зняли в 1896 році, осучаснили — туди додали кольорів і скорегували швидкість. Тепер він виглядає як сучасне відео.

Про це повідомляє портал Techno.NV.

Для цього було використано сайт DeOldify — це нейромережа, яка використовується для ретушування зображень і відео, створена Джейсоном Антіком. З технічної точки зору, це інструмент машинного навчання на основі GAN, який додає кольори і відновлює старі зображення та відео.

Фільм "Битва сніжками у Франції" був знятий в 1896 році — це німий чорно-білий короткометражний фільм, зрежисований і знятий братами Люм'єрами. У ньому група чоловіків влаштовує битву сніжками посеред Ліона — а один з них намагається виїхати звідти на велосипеді.

А ось як виглядає осучаснена версія фільму:

 

 

В цьому треді дуже багато відновлених відео з 1800-х і 1900-х років:

 

 

Можна подивитися, як виглядали і чим жили люди тих часів. Просто перейдіть на цей твіт, гортайте вниз і обирайте місто, яке вам подобається.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ