Всяка денаціоналізація зводиться до поганого виховання, до моральної недуги...
Олександр Потебня, видатний український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф

Ренді Цукерберг на київському форумі розкриє інноваційні бізнес-тренди світу

7 жовтня, 2020 - 14:53
Фото: forum.kyivsmartcity.com

Хедлайнер V Міжнародного форуму Kyiv Smart City Forum 2020 - американська підприємиця, інвесторка, засновниця і генеральна директорка Zuckerberg Media Ренді Цукерберг розкриє тему інновацій в сучасних реаліях.

• Які інновації ви використовуєте, щоб зробити свій бізнес успішним.

• Які стратегії вибирають компанії в США, щоб домогтися успіху в нових реаліях.

• Як створити середовище для успішного розвитку творчих індустрій.

• Розвиток креативної економіки, нові тенденції в контексті актуальних викликів.

Впровадження нових технологій стало особливо актуальним, коли світ зіткнувся з пандемією COVID-19. Бізнес змушений переходити в цифровий формат, міняти операційне управління. Все більше підприємців - як виробників, так і фахівців сфери послуг - пропонують віртуальні моделі замість традиційних форм діяльності.

Світові експерти вважають, що зараз наступають «золоті часи» для стартаперів-розробників інноваційних технологій, які розуміють потреби і інтереси сучасної людини.

Ренді Цукерберг визнана одним з провідних експертів у світі з технологій та нових бізнес-трендів. Вона вперше виступить на українському форумі. У вітчизняних підприємців і стартаперів є унікальна можливість послухати сестру Марка Цукерберга в режимі реального часу. Це буде цікаво і корисно не лише бізнесменам-початківцям, але й досвідченим підприємцям, які хочуть прокачати свої навички, підвищити продуктивність і дізнатися про нові світові тренди.

Нагадаємо, на форумі також виступлять спікери з найбільш технологічних країн світу - Нідерландів, Сінгапуру, Іспанії, Англії, США, Німеччини. Світові експерти представлять реальні кейси та рекомендації з технологій, які допомагають адаптуватися бізнесу під час непередбачених ситуацій.

Додаткова інформація на сайті форуму.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ