Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети.
Євген Маланюк, український письменник, поет, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

В Ізраїлі аграрії знайшли застосування використаним медичним маскам

7 листопада, 2020 - 10:49
Фото: Reuters

В Ізраїлі та в усьому світі в даний час накопичуються мільйони використаних одноразових масок. Аграрії виявили, , що в них можна вирощувати розсаду.

Про це заявив директор розплідника "Гілат" "Єврейського національного фонду" у Західному Негеві Пабло Черкаський, розповідає Еспресо.TV з посиланням на 9 канал ізраїльського ТБ.

"Щоразу, змінюючи маску протягом останніх місяців, я думав, як же її можна використовувати на благо природи. Адже величезна кількість разових масок забруднюють нашу екологію, збільшуючи обсяги сміття. Я особисто вважаю, що з екологічної точки зору правильніше використовувати багаторазові маски. але потім мені прийшла в голову думка, що в використаних масках можна було б вирощувати рослини замість горщиків. Я вирішив перевірити свої здогади, наповнив маски компостом і помістив туди пророслі насіння різних порід рослин - дерев і чагарників. Й вони дали чудові парослі. Розсада вийшла не гіршою, ніж у горщиках", - зазначив він.

Такі "горщики" можна ставити на піддон. У піддон рекомендується налити воду. Рівень води не повинен перевищувати 1-2 см.

Квітникар рекомендує вирощувати в використаних масках і прянощі, які не вимагають великої глибини грунту, такі як м'ята і базилік. Також там можна висаджувати квіти та багато іншого.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ