Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Саакашвілі: До уряду Грузії повернулися звільнені за корупцію

28 листопада, 2012 - 10:16

Грузинський президент Михаїл Саакашвілі заявив, що не покине свою країну після завершення президентської каденції.

"По-перше, мій термін закінчується через рік. Це довгий період часу, в Грузії настільки швидко міняються речі. В Україні, можливо, це забирає більше часу і це більш повільний процес. Настрої населення міняються дуже швидко. Тож я нікуди не буду виїжджати з Грузії. Я люблю свою країну, залишуся в ній і будуть належати цій країні ", - зазначив він в ефірі" 5 каналу" у вівторок увечері.

Саакашвілі впевнений, що грузинський народ не чекає від коаліції "Грузинська мрія", що перемогла на парламентських виборах, та нового уряду арештів, а очікує виконання передвиборних обіцянок.

Так, Саакашвілі вважає, що для можливого кримінального переслідування колишнього прем'єр-міністра і міністра внутрішніх справ Грузії Вано Мерабішвілі чинна влада не має підстав.

"Всі знають, хто такий Мерабішвілі, всі знають, що він не вкрав жодного долара і ніяких грошей, його взагалі не цікавлять гроші. Є така група людей, які є ідеалістами, і не потребують якоїсь власної вигоди. Деяким запропонували виїхати за кордон, вони виїхали і їм там тяжко. Але я знаю, що це особистість, яка пожертвувала собою, і це нормально на державній службі. Якщо ви хочете змінити країну, то так і потрібно робити ", - заявив президент Грузії.

Він підкреслив, що його найближчий соратник Мерабішвілі створив систему, завдяки якій країна стала однією з найбільш безпечних і найменш корумпованих держав Європи.

"І були звільнені ті, хто зараз повернулися в уряд. І багато хто з цих людей хоче реваншу", - вважає він.

Нагадаємо, чинна влада Грузії відкрила справу на екс-главу МВС Вано Мерабішвілі за фактом зловживання службовими повноваженнями.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ