Історія – наука про людей у часі, наука, в якій безперервно треба пов’язувати вивчення мертвих з вивченням живих.
Марк Блок, французький історик

Гончарук: Україна домовляється з ЄС про "промисловий безвіз"

7 грудня, 2019 - 12:24
Фото: Укрінформ

Україна хоче внести в оновлену Угоду про асоціацію з Євросоюзом пункт про "промисловий безвіз"

Про це заявив прем'єр-мінітср України Олексій Гончарук після зустрічі з головою комітету у закордонних справах Європарламенту Девідом Макалістером повідомляє Еспресо.

За його словами, одне з завдань, яке стоїть перед українським урядом - оновлення Угоди про асоціацію між Україною і Євросоюзом, яке має відбутися в 2021 році.

"Ми вивчаємо всі пункти цієї угоди для того, щоб разом з нашими колегами зробити її максимально ефективною, зручною і успішною для обох сторін. Для України, безумовно, євроінтеграція є доконаним вибором, і він підтверджує свою ефективність", - наголосив Гончарук.

За словами прем'єра, Україну зокрема, цікавить "промисловий безвіз" – ACAA agreement – "домовленості, які дозволять нашому бізнесу вільно торгувати з європейськими колегами".

Нагадаємо, 20 листопада віцепрем’єр-міністр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив про відкриття для публічного доступу системи "Пульс угоди", яка раніше була доступною лише для представників Кабінету міністрів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ