Я переконаний, що економічний стан народу — се головна підстава цілого його життя, розвою, поступу. Коли стан економічний плохий, то говорити про поступ, науку — пуста балаканка.
Іван Франко, український письменник, поет, публіцист, громадський діяч, перекладач

У Токіо українці представили своє бачення освоєння і дослідження Місяця

7 грудня, 2019 - 22:32
Фото: moonvillageassociation.org

Делегація КБ «Південне» взяла участь у Третьому міжнародному симпозіумі-семінарі Асоціації «Місячного села» (Moon Village Association) в Токіо, де представила своє бачення освоєння і дослідження Місяця.

Про це повідомляє прес-служба КБ «Південне» на офіційному сайті.

"Поряд з представниками космічних агентств Японії (JAXA), США (NASA), Індії (ІSRO), Китаю (CNSA), а також приватних космічних компаній, таких як Blue Origin і Spacebit, КБ «Південне» представило своє бачення освоєння і дослідження Місяця", - йдеться в повідомленні.

Крім того, був представлений звіт «Концептуальний аналіз гармонізації інтерфейсів при дослідженні Місяця», розроблений під керівництвом КБ «Південне» в одній з робочих груп MVA Coordination & Cooperation.

"У рамках концептуального проєкту фахівцями КБ сформований зовнішній вигляд бази. Попередньо визначені конфігурація та інфраструктура на різних етапах функціонування. Узагальнено терміни реалізації проєкту, а також основні технічні характеристики розроблюваних систем: космічна транспортна система для доставки екіпажу і вантажів на поверхню Місяця і повернення на Землю, типові конструкції місячних модулів, засоби пересування по поверхні Місяця і т. п." - додали в повідомленні.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ