Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

Равликову ферму започаткували на Донеччині

8 січня, 2021 - 15:51
Фото Миколи Тимченка, "День"

Равликову ферму облаштували в Андріївській об'єднаній територіальній громаді, передає «Донеччина TV».

На фермі в ОТГ молюсків розводить капелан Василь Іванюк. Вони зберігаються в спеціальних приміщеннях при температурі 5 ° тепла.

Чоловік каже, що равлики - це не тільки делікатес, а й продукт широкого застосування. Молюсків використовують в медичних і косметичних процедурах. Також з панцира виготовляють декоративний матеріал.

Відзначається, що зараз в регіоні розвивається гастрономічний туризм, і равликова ферма може стати потенційною туристичною принадою.

«Равликів, яких ми вирощуємо на фермі, треба закривати соусами, саме з кисломолочних продуктів, тобто на основі сирів, сироватки і т.д., - каже Василь Іванюк. - І мені здається, що саме це зможе зробити якийсь прорив у смакову полі України».

Василь Іванюк народився на Львівщині. Задовго до російсько-української війни священик переїхав жити з родиною на схід. Вже на початку окупації Донбасу і активних бойових дій допомагав українським захисникам.

У 2015 році він очолив відділення благодійного фонду «Карітас», що в Краматорську. Тоді почав надавати допомогу людям, які живуть неподалік від зони бойових дій.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ