За минулу добу до міліції надійшли повідомлення про 4 загиблих і 3 поранених мирних жителів, відкриті кримінальні справи. Про це повідомляє прес-служба головного управління МВС в Донецькій області.
"В Авдіївці було вбито 2 жінки, 1 отримала численні осколкові поранення. На місця руйнувань в перерві між обстрілами змогли виїхати правоохоронці. Встановлено особу однієїз загиблих. Снаряд влучив прямо в будинок, внаслідок чого будова зруйнована, а господиня загинула", - йдеться у повідомленні.
У зв’язку з постійними обстрілами інформація з "гарячих точок" надходить із запізненням, обставини та дані про постраждалих уточнюються. У донецькій міліції зауважують, що не припиняються артобстріли бойовиками населених пунктів Мар’їнського, Артемівського, Ясинуватського районів, а також Авдіївки, Дебальцева та передмість Маріуполя.
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



