Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Міноборони планує зведення мобільних містечок для військовослужбовців ЗС України

8 лютого, 2020 - 22:22
Фото: mil.gov.ua

Одним із пріоритетів у діяльності Міноборони України є розвиток і розвиток військової інфраструктури, заявив міністр оборони Андрій Загороднюк.

"Плануємо найближчим часом побудувати два якісно нових інфраструктурних об'єкти - військові бази в Маріуполі і Сєвєродонецьку, які будуть оснащені за стандартами НАТО", - повідомив міністр під час прямого ефіру на одному з українських телеканалів в суботу ввечері, повідомляє прес-служба Міноборони.

Також глава оборонного відомства розповів про перспективи зведення мобільних містечок для військовослужбовців ЗС України.

"Ще одним цікавим і новим проектом, який ми незабаром представимо широкому загалу, є польовий табір з вагончиків. Цей об'єкт призначений як для служби, так і для проживання наших воїнів. Там є місця для відпочинку, прийому їжі, в ньому передбачені душові кабіни, санвузли, є все необхідне для комфортного проживання військовослужбовців", - зазначив Загороднюк, додавши, що табір також буде відповідати стандартам НАТО.

За його словами, подібні об'єкти досить привабливі для українського військового відомства, оскільки містять цілу низку переваг, таких як: швидкість будівництва, мобільність тощо.

"У разі необхідності ми зможемо швидко доставити і зібрати їх там, де нам потрібно. Наприклад, у таких модульних містечках на другій лінії зможуть комфортно проживати і виконувати завдання наші танкісти", - підкреслив міністр.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ